• P
  • P
  • Odborný pracovník-ce v laboratorních metodách

Odborný pracovník-ce v laboratorních metodách

Zaměstnavatel: Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na e-mail: radomira.limberkova@szu.cz

Požadujeme: příprava buněčných kultur pro potřeby virologických a bakteriologických laboratoří a vedení příslušné dokumentace, práce ve sterilních prostorách
Hlavní náplň činnosti: VŠ vzdělání, odborná způsobilost k výkonu povolání, samostatnost, pečlivost a spolehlivost, specializace a praxe v oboru výhodou, nutná znalost ČJ slovem i písmem, znalost AJ vítána, znalost práce na PC
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek