• P
  • Obchodní zástupce, administrativa

Obchodní zástupce, administrativa

Zaměstnavatel: Gama Hard s.r.o.
Průmyslová 7

Místo výkonu práce: Chrudim

Náplň práce:
Telefonický kontakt s potenciálními zákazníky, vystavování faktur, příjem objednávek, zpracování příchozích objednávek, řešení poptávek, komunikace s dopravci a další agenda související s činností firmy – vyzvedávání objednávek, převoz zboží, příprava balíků apod.
Požadujeme:
- zkrácený úvazek či brigádně
- velký důraz na pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B
VÝHODOU JE ODPOVÍDAJÍCÍ ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA v písemné, ale i mluvené formě.
Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- práci v čistém a moderně zařízeném prostředí
Mzda orientační. Konkrétní podmínky budou dohodnuty až při případné spolupráci.
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis.
První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj