• P
  • INŽENÝR/KA | MECHATRONIKA

INŽENÝR/KA | MECHATRONIKA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Do vývojového týmu v Brně hledáme šikovného/nou inženýra/ku se zkušeností v mechatronice!

Náplň práce:
- navrhování řešení pro automotive = dynamika vozidla, zatížení, poškození apod.
- účast na zahraničních konferencích
- komunikace s dodavateli, výrobci a univerzitami
- inovování produktů pro zákazníky z technického, finančního a obchodního pohledu

Požadujeme
- VŠ vzdělání = mechatronika/strojírenství/elektro
- zkušenost na obdobné pozici
- znalost senzorové techniky
- zkušenost s Matlab, Simulink apod.
- zkušenost s analýzou požadavků a systémů v souladu s ISO 26262
- AJ na velmi dobré úrovni

* 5 týdnů dovolené
* 13. a 14. mzda
* Bonusy
* Pružná pracovní doba
* Zahraniční stáže
* Vzdělávání
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Cafeterie

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj