• P 
  • P 
  • TECHNIK / TECHNIČKA BOZP a PO 

TECHNIK / TECHNIČKA BOZP a PO

Zaměstnavatel: Wikov MGI a.s.
Hronov 356

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Společnost Wikov MGI a.s. je česká firma s více než 140letou tradicí vyrábějící ozubená kola a mechanické převodovky do celého světa.
Potřebuje někoho, kdo: kontroluje pracoviště a dodržování norem bezpečnosti práce; Provádí vstupní a periodická školení BOZP; provádí BOZP audity a pravidelné kontroly pracovišť
sleduje legislativu v oblasti BOZP a PO; spolupracuje se závodním lékařem, hygienou, OIP a dalšími úřady; vede příslušnou dokumentaci a interní směrnice; vede agendu pracovních úrazů a nemocí z povolání; aktivně zlepšuje oblast BOZP a PO ve společnosti.

Očekává: VŠ/SŠ vzdělání s praxí v této oblasti (platný certifikát OZO BOZP) nebo bez praxe se zájmem o obor; dobré vyjednávací a komunikační schopnosti; odbornou způsobilost k zajišťování úkolů v prevenci rizik (č. 309/2006 Sb.); odbornou způsobilost v oblasti požární ochrany (č. 133/1985 Sb.); zodpovědnost, samostatnost a odolnost vůči stresu.

Těšit se můžete na: pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění až 1.400 Kč, až 30 dnů volna každý rok, lékaře na telefonu, příspěvek na dopravu, vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků (AJ, RJ, NJ), výhodné volání pro celou rodinu, stravování v závodní jídelně s obědy od 39 Kč a výběrem ze 6jídel, další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sp

Požadujeme
Jiné

odpovědět
TECHNIK / TECHNIČKA BOZP a PO
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj