Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

referent pro Chrudim volná místa

Volná místa profese referent pro Chrudim vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro referent Chrudim, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Referent/ka nákupu a logistiky

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: administrativa nákupu, logistika. Požadujeme vzdělání SŠ technického nebo ekonomického směru, organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování. Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu, motivační ...

Zaměstnavatel:
K a S, s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Referent/ka pro odbyt a logistiku

Náplň práce: administrativa odbytu, správa objednávek, tvorba nabídek, logistika. Požadujeme vzdělání SŠ technického nebo ekonomického směru; organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v ...

Referent/ka prodeje

Nástup možný ihned Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Náplň práce: - zpracování došlých objednávek - zasílání a evidence cenových nabídek - evidence skladu hotových výrobků - příjem a výdej hotových výrobků - expedice výrobků k ...

HARLINGEN s.r.o.