Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

strojník pro Třebíč volná místa

Volná místa profese strojník pro Třebíč vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro strojník Třebíč, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Stavební strojník

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: Práce při stavbě dopravní komunikace Příprava/zabezpečení staveniště při příchodu/odchodu Doplňující práce dle požadavků nadřízeného Požadavky: Praxe s ovládáním strojů Wirtgen (výhodou) Strojnický průkaz (výhodou) Výhodou ŘP sk. ...

Zaměstnavatel:
COLAS CZ, a.s.
Přidat k oblíbeným

strojník energetických zařízení

ZmK ožadavky: min. základní vzdělání, 3 směnný provoz Popis práce: Topič provozuje a obsluhuje práškový, roštový a plynové kotle dle své kvalifikace v souladu s normou ČSN 070710 - při odstávkách kotlů provádí běžnou revizi a údržbu zařízení - ...

ŽĎAS, a.s.

Strojník

Obsluha řízení a běžná údržba stavebmních strojů, stavební práce v dopravním stavitelství, platný strojnický průkaz, min. 1 rok praxe. Bližší informace o volném místě na mail: telefonicky.

DS DUMA s.r.o.

Řidič, strojník pozemních strojů

Požadujeme strojní průkaz, praxe v oboru výhodou. První kontakt telefonicky, 8 - 18 hod.

JMB SPEED s.r.o.