Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

policista pro Kraj Vysočina volná místa

Volná místa profese policista pro Kraj Vysočina vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • policista
  • policista Kraj Vysočina
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro policista Kraj Vysočina, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Policista/policistka - náborový příspěvek 75.000 Kč

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: Jak to bude probíhat? Informační schůzka: nezávazná schůzka, kde se dozvíte o Policii ČR, možnostech rozvoje kariéry a budou vám zodpovězeny dotazy. Přijímací řízení: zhruba 3 měsíce dlouhý proces, během kterého absolvujete ...

Zaměstnavatel:
Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
Přidat k oblíbeným

POLICISTA/POLICISTKA - náborový příspěvek 75 000 Kč

NABÍZÍME: Uplatnění na obvodních, dálničních odděleních, dopravních inspektorátech a odboru cizinecké policie. Po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou. Kariérní a finanční růst a po získání zkušeností uplatnění například u služby kriminální ...

Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje

POLICISTA/POLICISTKA náborový příspěvek 75.000

Místo výkonu práce: Chrudim Co musíte splňovat? být občanem České republiky, být starší 18-ti let, být bezúhonný, mít minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby Jak to bude ...